Głosowania zakończyło się o północy!

👉 Teraz liczmy głosy. 🤩 Wyniki podamy w poniedziałek w samo południe ‼ 👉Głosowaliście na 25 zespołów, które znajdują się na grafice. Z głosowania przejdzie sześć bandów z największą ilością głosów. Kolejne sześć zakwalifikuje jury w składzie: ▶️Andrzej Klucha (przewodniczący), ▶️Leszek Gnoiński (rzecznik prasowy CieszFanów Festiwal 2023), ▶️Bartek Kaliszczak (szef sceny CieszFanów Festiwal), ▶️Wiktor Marszałek, ▶️Jarek Szubrycht (Gazeta Wyborcza), ▶️Bartłomiej Stolarek (Pol'and'Rock Festival), ▶️Joanna Zientarska (Antyradio), 🎼Konkurs na Scenie Alternatywnej zagości drugiego i trzeciego dnia festiwalu, czyli 18 i 19 sierpnia.

👉 Przypominamy też, że są do kupienia karnety i bilety jednodniowe ❗

Karnety są w cenie 367,50 zł. Na festiwalu wzrosną do 400 zł.

Natomiast na każdy dzień festiwalu jest jedna cena biletów 👉 130 złotych.

W dniu koncertu cena wzrośnie do 👉150 zł.

Bilety są dostępne pod linkami 👇

▶️https://tiny.pl/w67l9 – bilety 24

▶️https://tiny.pl/ws485 – eBilety

😁Jest tez możliwość kupienia biletów i karnetów w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na taki zakup, to zapraszamy do CKiS od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Centrum 👉czyli pomiędzy 8.00 a 16.00.

🔥Do zobaczenia pod sceną 🤘

#CFF#cff#CFF2023#cieszfanów#cieszfanówfestiwal#cieszfanowfestiwal#festiwalrockowy#festiwalrockowywpolsce#rock#rockmusic#cieszanow#cieszanów#najlepszyklimatnaswiecie#najlepszyklimatnaswiecie#najlepszyklimatnaświecie#kobietajestjakmuzyka#terazrock#terazmuzyka#kobietajestjakmuzyka#bilety#karnety2023#karnet#przyjaciele#friends#ponadpodziałami