Już 21 lat ma debiutancka płyta Cool Kids of Death!

🎶To jeden z najważniejszych albumów początku XXI wieku, który na nowo zdefiniował polską muzykę rockową. Pokazał, że rock wciąż jest buntem, a jednocześnie wyrazem frustracji młodych i wykształconych ludzi, którzy nie potrafili odnaleźć się w ówczesnej rzeczywistości. Połączył też siłę punk rocka sprzed dwóch dekad z melodyjnością indie rocka.

🎶Mimo że winyle wtedy nie wychodziły, to płytę podzielono wedle winylowego klucza na dwie strony. Pierwszą część piosenek muzycy nazwali „HATE”, drugą „LOVE”.

🫂 Dziś dzień przytulania, więc przytulcie zarówno tych, których kochacie, jak i swoich wrogów. 🤘

🎶Przypominamy, że Cool Kids of Death wystąpi pierwszego dnia CieszFanów Festiwal 2023 i będzie to jedyny festiwalowy występ Cool Kidsów tego lata. 🔥🤘⚡😎

🎵

👉Przypominamy też, że od 1 czerwca są w sprzedaży bilety jednodniowe ❗

Na każdy dzień festiwalu jest jedna cena 👉 130 złotych.

Natomiast w dniu koncertu cena wzrośnie do 👉150 zł.

Bilety są dostępne pod linkami 👇

▶️https://tiny.pl/w67l9 – bilety 24

▶️https://tiny.pl/ws485 – eBilety

😁Jest tez możliwość kupienia biletów i karnetów w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na taki zakup, to zapraszamy do CKiS od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Centrum 👉czyli pomiędzy 8.00 a 16.00.

🔥Do zobaczenia pod sceną 🤘

#CFF#cff#CFF2023#cieszfanów#cieszfanówfestiwal#cieszfanowfestiwal#festiwalrockowy#festiwalrockowywpolsce#rock#rockmusic#cieszanow#cieszanów#najlepszyklimatnaswiecie#najlepszyklimatnaswiecie#najlepszyklimatnaświecie#kobietajestjakmuzyka#terazrock#terazmuzyka#kobietajestjakmuzyka#bilety#karnety2023#karnet