Zostań gwiazdą rocka, spełnij swoje marzenia i zapisz się na Lucciola Ladies Rock Camp!

🤩Znamy już nauczycielki, które wezmą udział w Lucciola Ladies Rock Camp. Są nimi 👇 (klik w zdjęcie ;) )

🔥Julia Szostek jest gitarzystką Rosa Vertov , jednego z najciekawszych postrockowych zespołów w Polsce. Jest także badaczką i antropolożką muzyki. W Luccioli i Karioce uczy już siedem lat.

🔥Perkusji uczyć będzie Żaneta Seweryn, absolwentka perkusji Studiów Podyplomowych na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Jest muzykiem solistą w orkiestrze Opery Krakowskiej. Gra też w zespole Gabi Gang, a kiedyś bębniła w grupie Translola z Ewą Langer, pomysłodawczynią Luccioli.

🔥Za Wasze głosy zabierze się Agata Bargiel, twórczyni Księżycowego Domu i strony MOC Głosu. Wokalistka, która o głosie wie prawie wszystko. Od kilkunastu lat zajmuje się treningiem głosu łącząc metody jogi, teatru fizycznego, elementów medytacji uważności, praktycznej emisji głosu oraz podstaw terapii głosem.

🔥Nauczycielką gry na gitarze basowej będzie Joanna Kucharska, basistka, gitarzystka i wokalistka trójmiejskich zespołów Lonker See, Kiev Office. Joanna prowadzi też swój autorski projekt Black Mynah, a pod szyldem Sztukodzieło zajmuje się grafiką, animacją i poligrafią dla branży muzycznej.

🎶

Przypominamy, że podczas warsztatów będziecie mogły najpierw poznać podstawy gry na wybranym przez siebie instrumencie, potem stworzycie zespół, przygotujecie kilka piosenek, a na koniec zagracie je na Scenie Alternatywnej CieszFanów Festiwal 2023 ❗

🎶Warsztaty będą trwały sześć dni. Rozpoczną się 👉12 sierpnia.

🎶Dajemy nocleg i utrzymanie na czas warsztatów.

Na zgłoszenia czekamy jeszcze kilka dni, bo do ❗29 czerwca❗, więc spieszcie się.

🎶Wysyłajcie je wypełniając formularz, który znajduje się na stronie festiwalu 👉http://lucciola.cieszfanow.pl/

Moc Głosu / Power of the VoiceLonker SeeSztukodzieło