Często pytacie nas o pole namiotowe i o miejsce, w których będzie mogli postawić kampery.

Oto garść niezbędnych informacji.😁👇 ▶️Zarówno pole namiotowe, jak miejsce do postoju kamperów będą w tych samych miejscach, co rok temu. ▶️Jeśli ktoś chce przyjechać kamperem musi zrobić rezerwację. Można to zrobić dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 pod numer 16 631 10 95. ▶️Jeden dzień postoju kosztuje 100 złotych. Aby jednak swój kamper postawić, musicie mieć wykupiony trzydniowy karnet na festiwal. Nie ma możliwości wykupienia miejsca na pojedyncze dni. ▶️Pole namiotowe jest wliczone w cenę trzydniowego karnetu na festiwal. Nie bierzcie ze sobą zwierząt, a także kuchenek elektrycznych lub palników na gaz. 👉Jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie do nas maile lub pytajcie przez stronę na FB.

👉Przypominamy też, że od 1 czerwca są w sprzedaży bilety jednodniowe ❗

Na każdy dzień festiwalu jest jedna cena 👉 130 złotych.

Natomiast w dniu koncertu cena wzrośnie do 👉150 zł.

Bilety są dostępne pod linkami 👇

▶️https://tiny.pl/w67l9 – bilety 24

▶️https://tiny.pl/ws485 – eBilety

😁Jest tez możliwość kupienia biletów i karnetów w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na taki zakup, to zapraszamy do CKiS od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Centrum 👉czyli pomiędzy 8.00 a 16.00.

🔥Do zobaczenia pod sceną 🤘

#CFF#cff#CFF2023#cieszfanów#cieszfanówfestiwal#cieszfanowfestiwal#festiwalrockowy#festiwalrockowywpolsce#rock#rockmusic#cieszanow#cieszanów#najlepszyklimatnaswiecie#najlepszyklimatnaswiecie#najlepszyklimatnaświecie#kobietajestjakmuzyka#terazrock#terazmuzyka#kobietajestjakmuzyka#bilety#karnety2023#karnet