Jest już nowa płyta zespołu Nanga!

CieszFanów Festiwal trzyma rękę na pulsie, bo proponujemy Wam artystów, o których jest coraz głośniej. 😎Tak jest z zespołem Nanga, który nie tylko jest na fali wznoszącej, ale też wydał nową płytę. Nosi tytuł 👉„Sport, wojna i miłość” i jest ich drugim studyjnym albumem.

Nanga została stworzona przez muzyków Lao Che, klawiszowca i perkusjonistę Macieja Dzierżanowskiego, saksofonistę Karola Golę, klawiszowca Filipa „Wieżę” Różańskiego oraz Magdę Dubrawską, charyzmatyczną wokalistkę, basistkę i autorkę tekstów. Ich pierwsza płyta „Cisza w bloku” została dostrzeżona i znalazła się w wielu podsumowaniach za rok 2020.

▶️ Ja po prostu mówię w piosenkach to, co chcę powiedzieć ◀️mówiła Magda Dubrawska w wywiadzie dla portalu WybieramKulturę.

▶️ Nigdy nie robiłam założenia, że będę uprawiać zaangażowaną twórczość, feministyczną czy queerową. Ale te problemy są mi bliskie, więc czasami mam potrzebę wyrzucić z siebie to, co mnie wkurza i boli. A piosenki, w ogóle sztuka, dają nam taką możliwość. I ja z niej korzystam. ◀️

W tegorocznej edycji CieszFanów Festiwal zespół Nanga da niezwykły koncert ❗️

👉Posłuchajcie „Sport, wojna i miłość”, bo to jedna z najlepszych polskich płyt początku roku. 😍 Link do teledysku promującego album wrzucamy w komentarzu pod postem 👇

Do zobaczenia w sierpniu pod sceną ❗️

Śledźcie nasze fanpage ❗