NANGA na CieszFanów Festiwal 2023!

🎼Wspominaliśmy, że na CieszFanów Festiwal 2023 zobaczycie dożo wyjątkowych kobiet. Jedną z nich będzie 🌟Magda Dubrawska🌟, która przyjedzie z zespołem Nanga.

👩‍🎤Magda pisze niezwykłe teksty i świetnie je potrafi zaśpiewać swoim charakterystycznym, trochę „przydymionym” głosem.

🎤W wywiadzie dla portalu Cantara Music tak mówiła o inspiracjach:

▶️Głównie czerpałam z rzeczywistości, która mnie otacza w realu, ale też z tej wyobrażonej. W ten sposób z jednej strony mamy w tych tekstach coś z życia wziętego i aktualnego, jak np. w przypadku „Szakiry”, która jest wręcz reportażem z nie cieszącej się w Warszawie dobrą sławą dzielnicy Wrzeciono, „Dzikiego Zachodu ”, gdzie dałam upust swojej niezgodzie na traktowanie kobiet, osób LGBTQ i wszelkich innych mniejszościowych grup w tym kraju, czy utworu „Jak dinozaury” , w którym z kolei poruszam temat katastrofy klimatycznej. Z drugiej strony – to wszystko jest przefiltrowane przez warstwę symboli, postaci i zjawisk z popkultury czy literatury, tego imaginarium, które jest mi bliskie.◀️

🎶Ale Nanga to też świetna muzyka stworzona przez Filipa „Wieżę” Różańskiego, Maćka Dzierżanowskiego i Karola Golę, czyli muzyków przez wiele lat związanych z Lao Che.

🥰Bardzo czekamy na koncert Nangi, bo to jeden z najciekawszych nowych zespołów ostatnich lat.

Jesteśmy pewni, że będziemy świadkami niezwykłego przedstawienia.😎

Do zobaczenia w Cieszanowie pod sceną ‼