Przedstawiamy Jury konkursu kapel!

Jak wiecie, do końca przyjmowania zgłoszeń na konkurs zespołów zostało już tylko kilka dni. Warto zatem przedstawić jury, które będzie oceniać nadesłane przez Was nagrania. Oto ono: ...

⭐️Andrzej Klucha – społecznik, aktywista, prezes stowarzyszenia Centrum Kultury Niezależnej Pogotowie, ale również przewodniczący tego gremium i obecny na festiwalu w Cieszanowie od 10 lat. Śpiewa w zespołach Shame Yourself i Let Us Burn, współorganizuje Rockowisko Zwierzyniec.

⭐️Bartek Kaliszczak – szef sceny CieszFanów Festiwal od 2015 roku. Miłośnik instrumentów wszelakich.

⭐️Bartłomiej Stolarek – szef działu muzycznego WOŚP. To on odpowiada za booking i line up scen na Pol’and’rock Festival, koncerty finałów WOŚP, eliminacji, a także za płyty koncertowe Złotego Melona.

⭐️Jarek Szubrycht – dziennikarz Gazety Wyborczej i współpracownik Antyradia (prowadzi audycję „Wszystko w sam raz”). Kiedyś zasiadał w radzie programowej Off Festival, obecnie działa przy Mystic Festival. Autor wielu książek o tematyce muzycznej i twórca legendarnej, choć nieistniejącej już „Gazety Magnetofonowej”.

⭐️Joanna Zientarska – jedna z najpopularniejszych dziennikarek Antyradia. Uwielbia motoryzację i dobrą muzykę rockową.

⭐️Leszek Gnoiński – dziennikarz i nasz rzecznik prasowy. Prowadzi Rockolekcje w Antyradiu, pisze książki i robi filmy o polskim rocku, redaguje płyty, jest też współtwórcą Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie.

⭐️Wiktor Marszałek – z zawodu kadrowiec, z zamiłowania obieżyświat i fan death-punków z Turbonegro, a także miłośnik dźwięków ciężkich i alternatywnych. Od lat związany z festiwalem w Cieszanowie.

Przypominamy, że przyjmowanie zgłoszeń kończymy o północy z ▶️31 marca na 1 kwietnia◀️, więc śpieszcie się.

📣Zostało jeszcze 128 godzin ‼❗😁