Trasa koncertowa Huntera rozpoczęta.

Pisaliśmy Wam, że Hunter ma w marcu pojechać w trasę koncertową „Fuck The War Tour 2023” Oczywiście. Właśnie dziś zaczyna ją w Białymstoku. W kolejnych dniach będzie można ich zobaczyć w Ełku (jutro), Gdyni (pojutrze), a w kolejnych tygodniach jeszcze w Krakowie, Zabrzu, Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Łodzi, Olsztynie, Lublinie, Gomulicach i Warszawie. Ruszajcie na nie, a szczegóły znajdziecie na profilu HUNTER .

🎼Paweł Drak Grzegorczyk powiedział nam w sekrecie, że na koncertach zagrają sporo piosenek z płyty „MedeiS”. Nic dziwnego. 7 marca minęła 20 rocznica ukazania się tego krążka, chyba jednego z najważniejszych w coraz dłużej dyskografii zespołu Hunter.

🎼Drak specjalnie dla nas napisał kilka słów na jej temat:

▶„MedeiS” to dla mnie szczególna płyta. Jej tytuł jest anagramem i nie wziął się znikąd ponieważ cyfra „SiedeM” od samego początku była do niej przypisana. Nagrania rozpoczęły się sierpnia 2002 roku. Miksy wystartowały 7 listopada i tego dnia przed samymi drzwiami studia Izabelin odebrałem telefon i moja dziewczyna powiedziała, że będę ojcem. Adrian urodził się 7 maja. Ale żeby tego było mało, gdy poszedłem do toalety trochę się ogarnąć i wszedłem z ciekawości na wagę okazało się że ważę 77,7 kg. No i finalnie premiera płyty odbyła się 7 marca 2003, co już było efektem tych wszystkich „siódemek”. Właśnie na „MedeiS” wykonaliśmy zwrot i powstał nasz soulmetal. Pojawił się też na niej po raz pierwszy Jelonek, więc dla niego jest to również 20-lecie grania w Hunterze. ◀️

🔥Czekamy na Hunter w Cieszanowie. 😎

Też będzie trochę numerów z tej wyjątkowej płyty.