HUNTER – soul metal na CFF 2023!

Jak wiecie, czwartym ogłoszonym zespołem, który wystąpi na CieszFanów Festiwal 2023 będzie Hunter. O Hunterze jeszcze pewnie kilka razy napiszemy i opowiemy kilka ciekawych historii, ale warto przed koncertem na cieszanowskiej scenie wybrać się na jakiś ich wiosenny koncert, bo szykują się naprawdę ciekawie.

Trasa nosi tytuł „Fuck The War. Tour 2023” i jak mówi Paweł „Drak” Grzegorczyk, jest „kontynuacją naszego protesty przeciwko wojnie w Ukrainie wywołanej przez Putina. To nasz sprzeciw wobec agresji, przemocy i bestialstwu rosyjskiej armii morderców i gwałcicieli. Wobec śmierci niewinnych ludzi. Przez rok nic się nie zmieniło. Niewinni nadal giną. Nie zamierzamy cicho siedzieć w kącie, ani poddać zobojętnieniu i znieczulicy. Nie potrafimy strzelać i bić się, ale potrafimy grać i śpiewać. I zrobimy to bardzo głośno. Jeśli chcecie do nas dołączyć – zróbmy to jeszcze mocniej!”.

Startują 10 marca koncertem w Białymstoku, a kończą 2 kwietnia w Warszawie. Pełną trasę znajdziecie na oficjalnym profilu zespołu:

https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu

Czekamy na Hunter w Cieszanowie. Drak zapewnił, że będzie to niezapomniany koncert!