Nowe zespoły na pokładzie CieszFanów Festiwalu

Na CieszFanów Festiwal 2022 musimy jeszcze chwilę poczekać, ale organizatorzy nie dają nam o sobie zapomnieć i ogłaszają nowe zespoły, które zagoszczą na cieszanowskiej scenie 18-20 sierpnia. Kto dołączy do tegorocznego składu imprezy?

Koniec Świata, Happysad, Kashell i Ganczarska & Groove Section zagoszczą na  CieszFanów Festiwal 2022. Cztery zespoły, które dołączyły do ogłoszonych w grudniu T.Love, Gutka, The Bill i Walusia Kraksa Kryzys rozgrzeją sierpniową scenę festiwalu w Cieszanowie. 

Koniec Świata to idealny wybór, całkowicie festiwalowy, pełen muzycznej energii idealny do pogo pod sceną. Szykuje się wyjątkowy koncert, bo oprócz znanych numerów, zespół planuje zagrać utwory ze swojego najnowszego albumu, który jest naprawdę dobry! W dodatku w żartobliwy sposób odwołujący się do miejsca w, którym organizujemy festiwal – mówi dyrektor promocji Marcin Piotrowski. Cieszanów to niewielkie miasto na Podkarpaciu w którym nieprzerwanie od 15 lat odbywają się festiwale Rockowe.  CieszFanów festiwal jest kontynuacją tak znanych marek jak Break Out Festiwal i Cieszanów Rock Festiwal. Pod nową nazwą od 2020 Cieszfanów wyznacza nowe standardy organizacji wydarzeń plenerowych, które są bardziej eko i bliskie publiczności. Daria Kuszlik z ekipy festiwalu opowiadając o zespole  Happysad  podkreśla: Tej kapeli chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, przecież legenda sama w sobie! Kashell to połączone siły Comy i Abradaba, które reprezentują mocne brzmienie. Na festiwalu wystąpią też wschodzące gwiazdy rodem z Podkarpacia, a na promocję tego regionu bardzo mocno Cieszfanów stawia. Na naszej scenie wystąpi Luiza Ganczarska, kobieta petarda, która za swoimi plecami ma Groove Section, czyli muzyków, którzy zapewnią świeże doznanie muzyczne – mówi Marlena Wiciejowska dyrektor CKiS  w Cieszanowie – główny organizator wydarzenia.

CieszFanów Festiwal w 2021 roku był jednym z trzech największych rockowych festiwali w Polsce i również w tym roku szykuje się ogromna impreza, na którą karnety (które znajdziecie na stronach www.bilety24.pl i ebilet.pl oraz stacjonarnie w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie) rozchodzą się jak świeże bułeczki. Organizatorzy zapowiadają dużą ilość atrakcji nie tylko tych muzycznych, ale również kulturalnych, literackich, ekologicznych, i specjalną stref rockowych atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu. 

Dodatkowo już niedługo, bo w marcu rusza przegląd kapel, który daje możliwość zaprezentowania się niszowym kapelom, na znanej scenie muzycznej. Wszelkie informacje na temat naboru znajdziecie na profilach CieszFanów Festiwalu na Facebooku oraz Instagramie, a także na stronie wydarzenia www.cieszfanow.pl

 

#latouratowane #cieszfanów #cieszanów